Nábytek do ložnice

nábytek do ložniceJaký nábytek se hodí do místa, které je určeno k odpočinku a realaxaci? Takový, který potěší oči, zútulní prostor a jde-li o dřevěné postele, tak vytvoří maximální pohodlí. Nábytek do ložnice dělaný na míru, ať už se jedná o komody, šatní skříně, noční stolky či manželské postele, je výrazný střípek do mozaiky příjemného bydlení.

Výroba postelí na míru

Výroba postelí na míru je další z našich činností, které opravdu umíme. Truhlářství Kraft vyrábí kromě ostatního nábytku do ložnice i dřevěné postele z masivu, postele, na kterých se budete cítit úžasně.

nábytek do ložnice

Kvalitní postele z masivu pro zdravý spánek

Spánkem strávíme přibližně třetinu našeho života. Je to činnost, při které naše tělo odpočívá, regeneruje po náročném pracovním dni. Spánek je také perfektní variantou relaxu. Ať jde o krátký šlofík nebo dlouhý hluboký spánek.

Na našich postelích se budete cítit jako v bavlnce. Nebudete se v polovině spánku budit kvůli nepohodlným tvarům vaší postele. Vyhovíme všem vašim přáním a vyrobíme pro vás postel z masivu tak, aby vám dlouho a spolehlivě sloužila.

VYROBÍME VEŠKERÝ NÁBYTEK DO VAŠÍ LOŽNICE

  • Dětské postele
  • Manželské postele 
  • Noční stolky
  • Šatní skříně
  • Komody
  • Další úložné prostory

Nábytek z kvalitního materiálu

Pro všechny naše výrobky využíváme to nejvalitnější dřevo. Jako náš zákazník máte na výběr ze širokého sortimentu druhů dřeva při zachování důrazu na kvalitu a zpracování. Pokud si nebudete vědět rady, vždy vám rádi poradíme, proč se například konkrétní druhy dřeva hodí do ložnice více, než jiné. A nemusíte zůstat jen u jednoho kusu nábytku do ložnice. Pomůžeme vám s kompletní výbavou na přání. Najdeme vhodné designové sladění a propojíme ho s vaší představou. Zastáváme totiž myšlenku, že kvalitní spánek vám zaručí jen ložnice, kde se budete cítit naprosto perfektně.

nábytek do ložnice

JAK TO CELÉ PROBÍHÁ?

Na začátku je nápad. Váš nápad, váš sen, nebo jakákoliv jiná představa, se kterou za námi můžete přijít a my se postaráme o realizaci. Ideální je si představu namalovat, či přinést fotografie podobných designových řešení, která se vám líbí. I vaše vysněná ložnice totiž může vzniknout z mixu několika variant, přesně podle vašich požadavků. Společně s nápadem si nesmíte zapomenou také rozměry, které Potřebujeme pro výrobu. Po domluvě můžeme zajistit i přeměření u vás. Podstatnou částí zakázky je také materiál, který chcete využít. Není pro nás problém vyrobit vám nábytek do ložnice na míru z běžného dřeva, ale i z exotických dřevin.

Jakmile máme tuto kreativní část za sebou, vytvoříme pro vás nabídku a po odsouhlasení se pustíme do uzavření smlouvy, ve které doladíme detaily. Po pár krocích byrokracie už začínáme pracovat. O postupech či aktuální fázi prací váš vždy velmi rádi informujeme. Posledním krokem je ta nejpříjemnější část pro všechny. Až bude vše hotové, oznámíme vám, pomocí SMS či podle jiného smluveného kontaktu, že je váš nábytek do ložnice dokončen a připraven k předání. V případě potřeby jsme připravení provést i montáž na místě.

PŮSOBÍME V PRAZE A BLÍZKÉM OKOLÍ, A TAKÉ V ÚSTECKÉM KRAJI.

Námi vyrobený nábytek do ložnice si prohlédněte v galerii. Pokud se vám nějaký zalíbil, nebo posloužil k insipiraci vašeho nápadu, neváhejte se nám ozvat. Rádi vám poradíme, co je pro váši ložnici to nejlepši a společně dotáhneme váš sen do reality.