Kuchyně na míru

Pokud si chcete nechat vyrobit kuchyň na míru, obraťte se na truhlářství Kraft.

Kuchyně je místem setkávání, vaření, místem dobrého jídla i radostí z chutí. Chcete-li, aby vám bylo v kuchyni opravdu dobře, svěřte nám výrobu veškerého kuchyňského nábytku.  Přizpůsobíme ho  všem vašim potřebám, vašemu vkusu i vašim přáním, a vy tak dostanete zcela originální kuchyňský nábytek.

Ať už je vašim přáním mít rustikální kuchyni na míru, jednoduchou moderně pojatou dřevěnou kuchyni či cokoli jiného, jsme připraveni vám pomoci. Dřevěné kuchyně jsou, pokud se jejich výroby chopí lidé znající řemeslo, pro pohodlný pocit z vaření to pravé. 

Moderní kuchyně

Naše moderní kuchyně na míru dokonale vystihnou vaši představu o prostoru, ve kterém se v příjemné atmosféře moderního a čistého designu oddáte všem vášním vaření. Při každém návrhu moderní kuchyně nesmí chybět zkušený designér, který zvládne zkloubit moderní tvary a materiály s ohledem na zachování praktičnosti. Když do takové kuchyně vstoupíte, musí na vás dýchnout nadčasovost. Pokud jste si zamilovali čisté linie a jednoduchost, s jakou se moderní kuchyně prezentují, využijte našich služeb. Vaši představu s vámi do detailu projdeme a vytvoříme návrh, podle kterého vám rádi splníme sen.

kuchyně na míru


 

kuchyně na míru

 

Rustikální Kuchyně

Nebojíme se ani rustikálního řešení vaší kuchyně na míru. Odmalička sníte o tom, že svou kuchyni budete mít stejně útulnou jako vaše maminka nebo babička? V takové příjemné rustikální kuchyni se budete cítit jako doma, bude praktická a při každém vaření se budete vracet do dětských let, kdy jste po vůni zkoušeli odhalit, co se v kuchyni skrývá za tajemství. Při návrhu a zpracování takové kuchyně je potřeba vaše ruka. Kouzlo takové kuchyně je totiž v tom, že si s ní vytvoříte velmi blízký osobní vztah. Rustikální kuchyně nestárnou, pouze zrají k dokonalosti, společně s vámi a vaším kuchařským uměním.

Nechte si od nás navrhnout svou vysněnou kuchyni na míru, nebudete litovat.

Jak to celé probíhá?

Na začátku je nápad. Váš nápad, váš sen, nebo jakákoliv jiná představa, se kterou za námi můžete přijít a my se postaráme o realizaci. Ideální je si představu namalovat, či přinést fotografie podobných designových řešení, která se vám líbí. I vaše vysněná kuchyň totiž může vzniknout z mixu několika variant, přesně podle vašich požadavků. Společně s nápadem si nesmíte zapomenou také rozměry, které Potřebujeme pro výrobu. Po domluvě můžeme zajistit i přeměření u vás. Podstatnou částí zakázky je také materiál, který chcete využít. Není pro nás problém vyrobit vám kuchyň na míru z běžného dřeva, ale i z exotických dřevin.

Jakmile máme tuto kreativní část za sebou, vytvoříme pro vás nabídku a po odsouhlasení se pustíme do uzavření smlouvy, ve které doladíme detaily. Po pár krocích byrokracie už začínáme pracovat. O postupech či aktuální fázi prací váš vždy velmi rádi informujeme. Posledním krokem je ta nejpříjemnější část pro všechny. Až bude vše hotové, oznámíme vám, pomocí SMS či podle jiného smluveného kontaktu, že je vaše kuchyň na míru dokončena a připravena k předání. V případě potřeby jsme připravení provést i montáž na místě.

Působíme v Praze a blízkém okolí, a také v Ústeckém kraji.

Námi vyrobené kuchyně si prohlédněte v galerii. Pokud se vám nějaká zalíbila, nebo posloužila k insipiraci vašeho nápadu, neváhejte se nám ozvat. Rádi vám poradíme, co je pro vaši kuchyň to nejlepši a společně dotáhneme váš sen do reality.