Dřevěné ploty

Vymezte si své teritorium. Nechte si oplotit dům, zahradu nebo jiný pozemek. Až pak zažijete opravdový pocit soukromí. Schováni za dřevěným plotem se budete i na zahradě cítit „jako doma“. 

Dřevěný plot je jistota kvality. Minimální údržba se zárukou dlouhé životnosti, přesvědčí i vás, že investice do pravého dřeva se opravdu vyplatí.

Dřevěné plotové dílce a plotovky 

Vyrobíme plot na míru vaší představě. Toužíte po elegantních obloučkových plotovkách? Nebo raději zvolíte plotové dílce se špičatými plaňkami? Či snad máte představu o atypickém dřevěném plotě?

Svěřte se nám . Vašemu přání vždy rádi vyhovíme. Plot vyrobíme a nainstalujeme. A vy se z něho budete těšit ještě za mnoho let.

Oplocení pro vyšší bezpečnost rodiny dřevěné ploty a oplocení na zakázku

Díky oplocení získáte soukromí a zároveň zvýšíte bezpečnost své rodiny. Užívejte si pohodu na zahradě, aniž byste museli kontrolovat své děti každou vteřinu. Za plotem budou v bezpečí a nehrozí, že se v nestřeženém okamžiku a zápalu hry ocitnou tam, kde nemají.

Dřevěný plot, základ ekologické zahrady 

Dáváte přednost ekologickému bydlení? Pak je pro vás plot ze dřeva správnou volbou. Přírodní materiál, elegantní, nadčasový a nijak nenarušující atmosféru zahrady. Záleží pouze na vás, jakou povrchovou úpravu pro plaňky plotu zvolíte.