Dřevěná schodiště 

Stavíte? Renovujete? A stojíte před otázkou, jaké schodiště? S touto volbou vám velmi rádi pomůžeme. Neslibujeme schody do nebe. Slibujeme to, co umíme splnit. A tím, co umíme, jsou dřevěná schodiště

Schody ze dřeva jsou pro interiér tou nejlepší volbou. Kvalitní, bezpečné, pohodlné na došlap. O nadčasové eleganci a luxusnosti materiálu, netřeba pochybovat.

Dřevěná schodiště na míru 

Každý prostor je jiný. Má jiné dispozice a jinak řešený přístup do patra. Poradíme si v každé situací. Vyrobíme pro vás dřevěné schodiště na míru, přesně přizpůsobené vašemu domu. A vašim představám.dřevěná schodiště na zakázku

Interiérové dřevěné schody vyrobíme:

  • přímočaré, křivočaré i točité
  • zadlabávané, sedlové i vynášené
  • přímé, pravotočivé i levotočivé
  • klasické i atypické
  • s šířkou stupnice přizpůsobenou pro vaši maximální bezpečnost

Schod, za schodem vás dovedeme do patra, na půdu i do sklepa. A protože klademe důraz na každičký detail, zpracujeme pro vás i dřevěná zábradlí, dětská bezpečnostní vrátka a dokonce i dřevěné obklady stěn. Nejen na schodišti.

Nechte s v naší galerii  inspirovat již realizovanými zakázkami. Představte si podobné schody u vás doma, v designu dřeva, který je pro váš interiér ten pravý ořechový a zajistěte  si vysněné schodiště ještě dnes.

Poradíme, vyrobíme, nainstalujeme. 

Renovace schodiště 

Poničené, staré schody ubírají interiéru na útulnosti. Nenechte si narušovat příjemnou atmosféru bydlení. Vrátíme vašemu dřevěnému schodišti jeho zašlou slávu. 

Zajistěte sobě a svým dětem bezpečné chození po schodišti. Požádejte nás o renovaci schodiště  ještě dnes. Do vašeho projektu se pustíme v nejbližším možném termínu.