Nábytek do obývacího pokoje

Je to místo, kde mnozí tráví pravděpodobně nejvíce času. Ale ať už je váš obývací pokoj místem denního setkávání nebo třeba jen místem večerní pohody u televize, zaslouží si vždy nábytek na míru, nábytek, který mu dodá osobitost. Nábytek do obýváku je vyráběný z nejrůznějších materiálů, ale jen dřevěný nábytek z masivu dokáže obývacímu pokoji dodat osobitou atmosféru.nábytek do obývacího pokoje

 

Dřevěný nábytek z masivu

Kvalitně udělaný nábytek na míru dokáže divy. A když je ten nábytek umístěný v obývacím pokoji, ať už se jedná o nejrůznější komody, obývací stěny nebo třeba vitríny, dokáže běžný pokoj povýšit na místo, kam se každý rád stále vrací.

Proč právě nábytek ze dřeva?

  • Nábytek z masivu nestárne, ale zraje
  • Masiv si drží kouzlo přírody
  • Dřevěný nábytek je zdravotně nezávadný
  • Je bitelný a opravitelný

Po přečtení všech čtyř bodů výše si určitě říkáte, že je dřevo ideálním materiálem pro výrobu nábytku. Skutečně tomu tak je. Díky jeho vlastnostem, možnosti zpracování a velké šíři druhů dřeva se stává ideálním prvkem v designu vašeho obývacího pokoje a nejen jeho. Ačkoliv se na trhu již vyrábí nábytek do obývacích pokojů z různých materiálů, od plastů, přes dřevotřísky až po kovové či kamenné variace, poctivý nábytek z masivu stále hraje hlavní roli. Vysvětlení je jednoduché. Dřevo je pro nás stále nejpříjemnější materiál. Působí pozitivně na naši psychiku, je příjemné na dotek a při procházení místností na vás pusobí hřejivým dojmem.

nábytek do obýváku na míru

 

knihovna na míru

A že vám někdo řekl, že se dřevo hodí pouze do rustikálních řešení nábytku do obývacího pokoje? Omyl! Dřevo hraje prim i ve spojení s moderním designem nábytku. Můžete si bez problémů do vašeho moderního obývacího pokoje pořídit kvalitní nábytek z masivu i vy. Takový nábytek neztrácí na svém kouzle a vlastnostech. Ačkoliv v moderním pojetí nebude mít takové zkrášlující prvky, jako jsou lišty a sloupky, stále budete mít pocit, že pod vaši rukou, nohami, na vašich očích stojí kousek živého materiálu. Nábytek z masivu nejen v moderním pojetí totiž s přibívajícími roky nestárne. Zraje do krásy. Každá vráska se snadno opravuje a tím se z něj stává ideální společník při vašich rodinných sešlostech, nebo relaxačních sezeních u obíbených filmů či poslechu hudby. Žádný jiný materiál vám nedá takový pocit, jako dřevo. 

JAK TO CELÉ PROBÍHÁ?

Na začátku je nápad. Váš nápad, váš sen, nebo jakákoliv jiná představa, se kterou za námi můžete přijít a my se postaráme o realizaci. Ideální je si představu namalovat, či přinést fotografie podobných designových řešení, která se vám líbí. I váš vysněný kousek do obývacího pokoje totiž může vzniknout z mixu několika variant, přesně podle vašich požadavků. Společně s nápadem si nesmíte zapomenou také rozměry, které potřebujeme pro výrobu. Po domluvě můžeme zajistit i přeměření u vás. Podstatnou částí zakázky je také materiál, který chcete využít. Není pro nás problém vyrobit vám nábytek do obývacího pokoje na míru z běžného dřeva, ale také z exotických dřevin.

Jakmile máme tuto kreativní část za sebou, vytvoříme pro vás nabídku a po odsouhlasení se pustíme do uzavření smlouvy, ve které doladíme detaily. Po pár krocích byrokracie už začínáme pracovat. O postupech či aktuální fázi prací váš vždy velmi rádi informujeme. Posledním krokem je ta nejpříjemnější část pro všechny. Až bude vše hotové, oznámíme vám pomocí SMS či podle jiného smluveného kontaktu, že je váš nábytek do obýváku dokončen a připraven k předání. V případě potřeby jsme připravení provést i montáž na místě.

PŮSOBÍME V PRAZE A BLÍZKÉM OKOLÍ, A TAKÉ V ÚSTECKÉM KRAJI.

Námi vyrobený nábytek do obývacího pokoje si prohlédněte v galerii. Pokud se vám nějaký zalíbil, nebo posloužil k insipiraci vašeho nápadu, neváhejte se nám ozvat. Rádi vám poradíme, co je pro váš obývací pokoj to nejlepši a společně dotáhneme váš sen do reality.