Proč Truhlářství Kraft? 

Protože co slíbíme, to splníme. Protože dodržujeme termíny. Protože nepřesvědčujeme slovy, ale činy. Protože vás bereme vážně. Protože si nehrajeme na mistry světa a stále se zdokonalujeme a učíme moderním postupům a technologiím.

Servisní služby

Nebereme vás jako zákazníky. Ale jako partnery. A partneři se neopouští. Na naše výrobky poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Atypický nábytek 

Jsme pro každou „legraci“. Chcete se zbavit zbytečných výklenků nebo prázdnoty pod schody? Máte v bytě volný prostor třeba ve tvaru hvězdy? Poradíme si s každou situací a s každým prostorem. Vyrobíme vám atypický nábytek na míru. Přesně tam, kde ho chcete mít. A nejen nábytek. Všechny dřevěné výrobky umíme uzpůsobit vaší představě.

Kvalitní materiály 

Na šikovné ruce našich truhlářů nedáme dopustit. Aby každý produkt byl stoprocentní, nepodceňujeme výběr materiálů. S ničím menším než osvědčenou kvalitou se nespokojíme.

Přesvědčte se sami, že naši dodavatelé materiálů  patří mezi esa.

Poradenství 

Obor truhlářství známe jako vlastní boty. Své znalosti si však nenecháváme zavřené v šuplíku. Když potřebujete, poradíme . Rádi a s úsměvem. 
Máme spoustu kontaktů na specialisty z jiných oborů. Rádi vám doporučíme prověřenou firmu.