Podlahy

Podlaha. Podstatná součást interiéru. Dokáže byt zútulnit, zpříjemnit a dodat mu ten správný šmrnc. Výběr vhodné podlahy je často složitější než výběr nábytku. Chcete podlahu kvalitní? Takovou, která má nadčasový design, enormně dlouhou životnost a ještě se snadno udržuje? Pak vložte svoji důvěru do dřeva. Stavebního materiálu, který vás nikdy nezklame.pokládka dřevěných podlah

Dřevěné a dřevěné plovoucí podlahy 

Dřevěná podlaha nikdy nevyjde z módy. Staletími prověřená kvalita přírodního materiálu nepřestane okouzlovat ani následující generace.

Podlaha ze dřeva nabízí ojedinělý a přesto neutrální vzhled. Hodí se téměř k jakémukoliv stylu bytového designu. Až vás za několik let omrzí současná podoba vašeho bydlení, můžete vyměnit vše. Ale dřevěná podlaha zůstane. Stane se jistotou a základním stavebním kamenem pro váš nový interiér.

Masivní dřevěná podlaha nebo plovoucí dřevěná podlaha nabízí kromě elegance i množství dalších výhod:

  • široké spektrum dekorů, vždy s originálním a jedinečném vzoru
  • maximální životnost
  • dobrou tepelnou a zvukovou izolaci
  • příjemnou nášlapnou elasticitu – omezuje namáhání svalů a kloubů
  • snadnou údržbu
  • kvalitní, přírodní materiál bez škodlivých příměsí

Vsaďte na jistotu. Vsaďte na dřevo. S každým krokem pocítíte jemný dotek přírody. 

Pokládka plovoucí podlahy 

Kvalitní podlaha vyžaduje i kvalitní pokládku. Spolehněte se na naše znalosti a zkušenosti. Zajistíme pro vás dřevěnou podlahu na míru. Přesně podle dispozic vašeho bydlení. Pracujeme rychle, profesionálně a klademe důraz na sebemenší detail. 
Nechte se inspirovat našimi již realizovanými pokládkami plovoucích podlah  a objednejte si naše služby  ještě dnes. Čím dřív se o vašem přání dozvíme, tím dřív jej zrealizujeme.

Renovace podlah 

Má už vaše dřevěná podlaha nejlepší léta za sebou? Nevypadá tak, jak byste si představovali? Nic není ztraceno. 
Renovace dřevěných podlah není věda. Ne pro nás . Kontaktujte nás a proměníme vaši starou podlahu k nepoznání. Nad podlahami v časopisech o bydlení už nemusíte vzdychat obdivem. Vy takovou podlahu můžete mít doma. S Truhlářstvím Kraft  bez zbytečných průtahů a komplikací.